اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما فرم زیر صفحه را پر نمایید و یا با شماره 09017171778 پشتیبانی مجموعه عرفاتی مارکت تماس حاصل فرمایید

اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

برای سفارش محصولات کافی است با شماره 09017171778 تماس حاصل بفرمایید.

نحوه تحویل کالا در تهران با پیک و وانت بار در همان روز نهایت 24 ساعت  میباشد و شهرستانها ارسال با تیپاکس ظرف نهایت تحویل 3 روزه میباشد.

پس از ثبت سفارش کالا از طریق سبد کالا که در کنار هر محصول قرار داده شده و وارد کردن اطلاعات شخصی شما مانند تلفن و آدرس و … در فرم تسویه حساب برای سفارش محصولات و اطمینان بیشتر جهت دریافت و خرید آن کالا کافی است با شماره 09017171778 تماس حاصل بفرمایید تا تیم پشتیبانی عرفاتی مارکت سفارش شما را پیگیری نماید.

در حال حاضر با توجه به سفارشات بالا و حجم ترافیکی تحویلی سفارشات مشتریان عزیز فقط امکان فروش اینترنتی وجود دارد. اما شما میتوانید با شماره تلفن 09017171778 تماس حاصل فرمایید تا امکان این کار در صورت بودن وقت کافی برای خرید حضوری نیز فراهم گردد.

بله ! شما میتوانید از طریق ثبت سفارش از طریق سبد کالا که در کنار هر محصول قرار دارد و پر کردن مراحل فرم سفارش کالا شامل توضیحات و آدرس و … و سپس تماس با پشتیبانی عرفاتی مارکت به شماره 09017171778 در سریع ترین زمان ممکت سفارش خود را با پیک دریافت نمایید.

اگر در استان تهران تشریف داشته باشید از زمان ثبت سفارش معمولا بین 3 ساعت تا نهایتا 24 ساعت کاری زمان تحویل شما طول خواهد کشید ولی اگر در شهرستان تشریف داشته باشید با پست تیپاکس نهایتا ظرف 48 ساعت الی 72 ساعت زمان لازم است تا کالا به شما تحویل کردد. فقط برای پست تیپاکس تعطیلات رسمی را نیز مد نظر قرار دهید زیرا تحویل کالا به تیپاکس در روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها امکان پذیر نیست.

تماس با ما

فرم اطلاعات تماس برای مشتریان و کاربران سایت عرفاتی مارکت

نام(ضروری)
لطفا نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل وارد کنید.
لطفا تلفن خود را به طور کامل وارد نمایید.
آدرس شما
آدرس خود را اگر مایل بودید وارد فرمایید